OTÁZKY A ODPOVĚDI

Zde najdete nejčastější otázky, s nimiž přicházíme do styku při komunikaci s našimi zákazníky, a také odpovědi na tyto otázky. Najdete zde všechno, co potřebujete vědět o páscích Crest, jejich použití a podobně.

 

Jak si vybrat

Které pásky jsou nejlepší? Které byste mi doporučili?

Neexistuje jasná odpověď na podobnou otázku, protože každý má jiný chrup, jinou citlivost zubů, jinou genetiku, životosprávu, péči o zuby, očekávání, potřeby, rozpočet a podobně. V zásadě platí, že všeobecný přehled o páscích, který vám pomůže při rozhodování, najdete v porovnávací tabulce. Nejlepším řešením při výběru je, pokud si vyberete sami podle vlastních potřeb za pomoci porovnávací tabulky a infografiky, kterou jsme pro vás připravili:

Infografika JAK SI VYBRAT PÁSKY

Je dál už na vašem vlastním zvážení a znalostech o vlastním chrupu, o kterém my bohužel nemůžeme na dálku něco vědět, které pásky si chcete vybrat. My vám samozřejmě můžeme doporučit, abyste si vybrali pásky FlexFit Supreme nebo pásky s bělicí lampou, protože jsou nejsilnější a jedny z nejdražších, avšak to neděláme. Pokud totiž máte citlivé zuby, nebyla by to dobrá rada.

zakoupit bělící pásky Crest

Rozhodujte se hlavně podle toho, zda máte citlivé zuby, nebo ne. Pokud ne, bez problémů můžete zvolit i některé z nejsilnějších pásků.

Dále zda máte 100% zdravý chrup, protože jestli ne, bělení se všeobecně nedoporučuje, a pokud už i náhodou začnete, tak ne s těmi nejsilnějšími typy pásků.

Rozhodujte se také podle požadovaného stupně bělení, který ve srovnávací tabulce najdete a který je ale samozřejmě jen informativní a relativní.

A v neposlední řadě i podle vašeho rozpočtu, tedy kolik jste ochotni do bělení investovat.

Důležitý je také způsob použití, neboli jestli vám vyhovuje rychlá kúra, vyberte si pásky s krátkou kúrou. Pokud nechcete bělit až hodinu denně, vyberte si některé půlhodinové pásky.

Kterou bělicí pastu byste mi doporučili? Která pasta je nejlepší?

V nabídce značky Crest je mnoho výborných zubních past. Bělicí zubní pasty najdete v samostatné kategorii. Nejlepší je pasta Crest 3D White Brilliance. Pasty všeobecně bělí zuby jen na povrchu, takže pokud chcete zuby opravdu kvalitně vybělit, žádná pasta na světě vám na to stačit nebude. Nějaký efekt přijde, ale nejde v konečném důsledku o vysloveně bělené zuby. Na bělení používejte bělicí pásky Crest.

Z ostatních past jsou výborné pasty Brilliance, Baking Soda, Glamorous White, Radiant Mint.

Použití pásků

Jak mám bělicí pásky používat? Dostanu nějaký podrobný návod na použití?

Náš e-shop jako jediný e-shop v Česku přikládá k páskům Crest podrobnou informační brožurku, kterou k páskům přikládá oficiální e-shop Belici-pasky.com. Jde o jejich vlastní produkt. V brožurce najdete nejen všeobecný a podrobný návod na použití v češtině, ale dokonce i rady, tipy a doporučení pro bělení zubů pásky Crest.

Všeobecné informace o použití najdete také na naší stránce v části POUŽITÍ

Kdy si mám dávat pásky? Ráno, nebo večer?

Pásky je ideální aplikovat večer ještě před čištěním zubů. V noci si zuby oddychnou a zároveň nenabírají nová barviva čerstvě po bělení, protože v noci nejíte a nepijete.

Těsně před aplikací pásků si nečistěte zuby. Umyjte si je až nejdříve 10 minut po sundání pásků ze zubů. Po sejmutí pásků si ze zubů smyjte vodou a případně také jemně kartáčkem zbytky gelu.

Je třeba při bělení dodržovat bílou dietu?

Ano, je to velmi vhodné a doporučené. Nedodržování bílé diety může snižovat bělicí účinek pásků. Informace o bílé dietě najdete v brožurce, kterou obdržíte k páskům, nebo také na našem blogu v článku Bílá dieta.

Bezpečnost bělení zubů pásky a citlivé zuby

Jsou pásky bezpečné pro sklovinu? Nepoškozují ji?

Tuto problematiku jsme podrobně rozebrali ve článku: Bezpečnost bělení. Pásky nemají jak poškodit zuby ani sklovinu. Jde o kvalitní americký produkt vyráběný a už 16 let neustále vylepšovaný uznávanou celosvětovou firmou Procter & Gamble.

Co mám dělat, když se mi na zubech při bělení objevily bílé fleky?

Normálně pokračovat v bělení dál. Jde o normální občasný jev, který nasvědčuje tomu, že bělení funguje. Na zubech jste asi měli dost hrubou vrstvu zabarvení. Bílé fleky při dalším bělení zmizí a zuby budou celkově bělejší.

Při bělení cítím bolest nebo brnění či citlivost zubů.

Přechodně a dočasně je zvýšená citlivost zubů úplně normální a běžná neškodná průvodní reakce každého účinného bělení zubů. U některých lidí s chrupem náchylnějším na citlivost se může během bělicí kúry objevit. Pokud je snesitelná, pokračujte v bělení normálně dál. Případně začněte používat pasty na citlivé zuby. Další vhodná doporučení najdete v brožurce přiložené k páskům. Citlivost zubů zmizí sama hned po ukončení bělicí kúry. Pokud je nesnesitelná, dejte si v bělení zubů jeden či dva dny pauzu. Pokud víte, že máte s citlivými zuby všeobecně problém, určitě si nevybírejte hned ty nejsilnější pásky z nabídky.

Jestli pociťujete brnění, tak je to náznak právě té průvodní reakce citlivosti zubů. Jde o neškodnou reakci, která není nepříjemná.

Pokud pociťujete bolest lokálně, je to proto, že máte zubní kaz nebo špatně těsnící starou plombu. Tyto věci se mají ošetřit ještě před bělením zubů a je to záležitost každého uživatele pásků. Prodejce toto nemá jak o zákazníkovi dopředu vědět, protože prodejce nezná zákazníkův chrup. Lokální bolest může být způsobená také odhaleným zubním krčkem nebo narušeným citlivým dentinem. Snadným řešením je i prostě toto místo nebělit a na tomto místě buď jen pásek nezahýbat za zub, nebo ho tam vůbec neaplikovat. Ideálním řešením je samozřejmě bělit vždy jen zdravý chrup a tyto věci mít ošetřené u zubaře ještě před zakoupením pásků na bělení zubů.

Pokud máte nějaké další otázky, klidně nás kontaktujte mailem na info@belicipasky.com .