Použití

Bělicí pásky jsou oblíbenou metodou bělení také díky jejich jednoduchému použití. Aplikace je rychlá, žádné dlouhé přípravy, jen jednoduché nalepení pásků na zuby a jejich následné odlepení ze zubů po určeném čase aplikace.

 

Všeobecný návod na použití

 

  • Těsně před použitím si nečistěte zuby. Zuby si osušte suchým čistým prstem nebo jemným ručníkem a hned začněte pásky aplikovat.
  • Nejdříve si na zuby nalepte kratší dolní pásek. Odlepte pásek z průhledné fólie. Přiložte gelovou stranu pásku na zuby. Urovnejte pásek za pomoci čistých nehtů a prstů k hraně dásně a jemně pásek přitlačte tak, aby se co nejméně dotýkal dásní a aby byl kontakt se zuby co nejlepší. Zbytek pásku zahněte dozadu za zuby. Následně stejným postupem aplikujte také delší pásek na horní zuby.
  • Nechte působit stanovený počet minut (viz podrobný přehled pod tímto návodem).
    Pásek odlepte a zahoďte. Pokud na zubech zůstane zbytek gelu, utřete ho a ústa vypláchněte vodou, případně gel setřete i za pomoci jemného kartáčku a vody.
  • Pásky používejte stanovený počet dní jednou denně nebo kratší dobu podle vlastní potřeby.

Použití bělicích pásků

Podrobnější návod na použití s doporučeními a radami k bělení zubů najdete v obsáhlé informační brožurce, kterou obdržíte k nákupu pásků Crest. Jde o brožurku, která je oficiálním produktem autorizovaného e-shopu Belici-pasky.com a kterou k páskům přikládá kromě tohoto e-shopu jen náš e-shop.