BEZPEČNOST BĚLENÍ

Když přijde řeč na téma bělení zubů, lidé se často ptají, zda je to bezpečné, zda to nepoškozuje sklovinu. To je typická a často bohužel automatická otázka laické veřejnosti na téma bělení zubů. Jak je to tedy s bezpečností bělení zubů? A jak je to konkrétně s bezpečností při bělení pásky Crest?

 

Bezpečnost bělení zubů pásky Crest

 

Bělicí pásky Crest nejsou žádnou novinkou. Na trhu mají svoje stabilní místo už více než 22 let (údaj z roku 2023). Značka Crest jako taková je na trhu už mnohem déle. Vždyť to byla právě tato značka, která jako první na světě vyvinula už v roce 1960 zubní pastu s fluoridem a zastavila tak šířící se epidemii zubního kazu v poválečném období. V roce 2001 přišla firma Procter & Gamble do světa i s produktem na domácí bělení zubů pod nám už dobře známým pojmenováním bělicí pásky na zuby. Nejde tedy o produkt nějaké podřadné firmy, která by nevěděla nic o bezpečnosti bělení zubů a nic o péči o chrup. Je to výrobek uznávané světové společnosti vyvíjený postupným zlepšováním již od roku 2001.

 

Bělení zubů kvalitním přípravkem při dodržování návodu na použití nemá jak poškodit zdravý chrup ani zubní sklovinu. (přeloženo z citace prohlášení Americké zubní asociace)

 

Zdravý chrup se bělením nemá jak poškodit

 

Bělení pásky Crest probíhá postupně. Není to silné nárazové bělení vykonávané během jedné návštěvy dvě hodiny v křesle u zubaře. Je to velmi šetrný a postupný proces a právě tyto typy bělení jsou většinou dokonce účinnější než nárazové typy bělení. Faktem je, že ani silné nárazové bělení u zubaře zuby nepoškozuje. Pokud jsou samozřejmě zdravé a nemají nějaké výrazné defekty. To samé platí také o páscích Crest, přičemž ty fungují postupně a šetrně.

Bělit se mají samozřejmě jen zdravé zuby bez zánětu dásní, bez množství kazů, zuby, které nejsou vysoce kazivé nebo nemají velký počet odkrytých a citlivých krčků. Pokud tedy máte zdravé zuby, nemáte se čeho obávat. Po bělicí kúře pásky Crest budete mít zuby stejně zdravé jako před ní. Budou však konečně bělejší.

 

Bělicí pásky Crest jsou doporučeným produktem

 

Bělicí pásky doporučuje na bělení Americká zubní asociace, množství zubařů, dentální hygienici, ale v neposlední řadě také miliony spokojených a pravidelných uživatelů po celém světě. Je třeba připomenout také to, že tito uživatelé mají na rozdíl od jiných lidí nejen mnohem bělejší a hezčí zuby, ale často také zdravější zuby. I to je tedy potvrzením toho, že pásky Crest zuby nepoškozují a negováním těch osobních vymyšlených názorů neznalých laiků o tom, že by mělo bělení zubům nějak škodit. Pokud to s bělením nepřeháníte a nebělíte zuby 20 baleními pásků ročně, navíc zuby se zánětem dásní a podobnými problémy, tak se skutečně nemáte čeho obávat.

 

Fakta o bezpečnosti pásků Crest

 

Shrňme si tedy hlavní fakta, která v tomto vesmíru prostě platí:

  • bělicí pásky vyrábí uznávaná americká firma s více než 180letou historií (zal. v roce 1837). Takže žádná čínská nízkonákladová fabrika nebo nějaká nová ambiciózní spekulantská firma, ale instituce s obrovským oddělením vědy a výzkumu pro vývoj a bezpečnost produktů.
  • pásky Crest jsou na celosvětovém trhu již od roku 2001
  • doporučuje je Americká zubní asociace, množství zubařů a dentálních hygieniků po celém světě
  • mají 99 % pozitivních recenzí v celosvětovém měřítku
  • v USA je každoročně použije přes 45 milionů lidí
  • pásky bělí zuby postupně více dní, což je ještě šetrnější metoda než také bezpečné nárazové bělení u zubaře silným gelem v ordinaci
  • autorizovaný český e-shop Belici-pasky.com je na trhu už 12 let (údaj z roku 2023) a za tu dobu nasbíral stovky recenzí a 99 % těchto recenzí skutečných uživatelů pásků Crest je pozitivních. Pokud by někomu pásky nějak uškodily, určitě by to tam s radostí napsal. Recenze uživatelů nájdete zde.

Dalo by se obhajovat pásky Crest dál, ale snad i tato fakta postačují na to, abyste brali do úvahy hlavně realitu a skutečnost namísto nějakých nepodložených výkřiků lidí, kteří toho o medicíně a bělení zubů mnoho nevědí. Pásky Crest jsou světovým produktem číslo 1 na domácí bělení zubů a toto je holá skutečnost už několik let.