Je bělení zubů bezpečné?

Současná doba přináší množství způsobů, jak dosáhnout dokonale bílého úsměvu. Každý z těchto způsobů má samozřejmě svoje výhody, ale také nevýhody. Určitě vás u každé z metod zajímá: „Je bělení zubů bezpečné? Bude mít nějaký vliv na zdraví mých zubů?“. Zuby je možné bělit u stomatologa (např. laserem), bělicími pásky, bělicími pastami apod.

Rozšířené je také bělení zubů sodou bikarbonou, která je nejhorší ze všech metod bělení. Tato metoda je důrazně nedoporučovaná zubními lékaři, protože dochází k mechanickému obrušování a poškozování zubní skloviny. Dlouhodobé bělení zubů tímto způsobem může mít za následek vážné narušení zdraví vašich zubů. V tomto případě platí, že ne vždy je přírodní řešení tím nejsprávnějším.

Bezpečnost bělení zubů bělicími pásky

Bělicí pásky Crest jsou bezpečné a doporučuje je Americká zubní asociace. Podstatné je zdůraznit, že je nutné mít zdravý chrup už před bělením – když máte zdravý chrup před ním, budete ho mít i po něm. Důležité je pečlivě přečíst návod na použití a dodržovat instrukce (např. délku působení). V e-shopu Belicipasky.com obdržíte návod na použití a tipy pro bělení zubů ke každému balení pásků.

Bezpečnost bělení zubů

Bělení zubů bělicími pásky probíhá na základě reakce aktivních látek obsažených v produktu. Vždy vybírejte bělicí pásky, které jsou od ověřené značky a jsou originálem. Dbejte na správný výběr bělicích pásků a nenaleťte na nízkou cenu, která může značit jen něco pochybného – nízkou kvalitu produktu, tzv. „fejk“. U neznámých prodejců si nikdy nemůžete být jistí ani zdravotní nezávadností produktu.

Bělicí pásky Crest jsou na trhu neuvěřitelných 15 let a i díky tomu představují 100% záruku bezpečnosti a účinnosti produktu. Dlouholeté zkušenosti lidí potvrzují, že bělicí pásky jsou nezávadné i při dlouhodobém používání a jejich účinek se nedá porovnat s ničím jiným na trhu – značka Crest je jednoduše absolutní špička v bělení zubů. Věděli jste, že za legendárním americkým úsměvem stojí právě tyto bělicí pásky, které jsou bezkonkurenčně nejprodávanějšími bělicími pásky v USA?

Už i v Česku se těší mimořádné oblibě. Zkušenosti skutečných a ověřených uživatelů bělicích pásků Crest si můžete ověřit v recenzích bělicích pásků na Heurece. Tyto recenze mohou vyplňovat jen naši zákazníci, kteří reálně v e-shopu nakoupili a pásky vyzkoušeli nebo je dlouhodobě používají. Někteří z nich znají bělicí pásky Crest už z výletu nebo krátkodobého pobytu v USA a jednoznačně potvrzují, že námi prodávané bělicí pásky jsou ORIGINÁLY bez jakýchkoliv pochybností.

Bělicí pásky Crest

Výrobce značky Crest, firma Procter & Gamble, pásky neustále vylepšuje a ještě víc zvyšuje velmi vysokou kvalitu. Pásky Crest jsou vyráběné přímo v USA a splňují přísné předpisy na kvalitu a zdravotní nezávadnost produktů (vždy si na krabičce zkontrolujte, jestli najdete označení „Made in USA“).

Bělicí pásky jsou jednou z nejúčinnějších a zároveň finančně nejdostupnějších možností, jak vybělit zuby.