Proč nenakupovat bělicí pásky „na kusy“?

Má smysl kupovat si pásky i na kusy ve snaze ušetřit? Jednoznačná odpověď je: „NE“. Nejenže tím narušujete bělicí kúru, která je výrobcem stanovená na určitý počet dní. Dělení klasického balení pásků je možné při velkém počtu aplikací (např. Crest Supreme bělicí pásky). Zároveň velmi riskujete nákup tzv. „fake“ produktů, tedy pásků vyráběných v Číně, které nejenže nedosahují kvality a účinku originálních bělicích pásků značky Crest vyráběných v USA, ale navíc nákupem od neznámého, neověřeného prodejce riskujete svoje zdraví.

Proč nenakupovat bělicí pásky na kusy?

V nabídce našeho e-shopu ověřeného tisíci zákazníků najdete také poloviční balení bělicích pásků. Většinou jde o silný druh bělicích pásků, který dokáže vybělit zuby i v nižším počtu aplikací u lidí, kteří si zuby bělí pravidelně a bílé zuby si jen chtějí udržovat. V žádném případě neočekávejte, že pár aplikací, které koupíte na bazaru od anonymního prodejce, budou mít bělicí účinek jako originální bělicí pásky. Bělicí pásky Crest jsou známé po celém světě, proto se stále častěji stávají předmětem falšování.

Jak se nenechat oklamat nedůvěryhodným prodejcem?

Náš e-shop je na trhu už více než 7 roků. Spolu s e-shopem Belici-pasky.com máme obrovské množství pozitivních recenzí od spokojených zákazníků na důvěryhodném portálu Heureka.sk. Už délka našeho působení je ukazatelem kvality našich produktů. Mnoho našich zákazníků vyzkoušelo bělicí pásky značky Crest už přímo v USA a v recenzích jednoznačně deklarují, že námi prodávané produkty jsou jednoznačně originály.

Nakupujte jen v ověřených e-shopech! Nenaleťte na nízkou cenu.

Doufáme, že jsme vám tímto článkem pomohli vyhnout se zbytečnému stresu, ztrátě peněz a zklamání. Na trhu se stále častěji objevují prodejci a e-shopy, které nabízejí bělicí pásky značky Crest za velmi výhodné ceny. Jedinou chybičkou krásy je, že to nejsou bělicí pásky světoznámé značky Crest. Každý den nás kontaktují nešťastní lidé, kteří naletěli nedůvěryhodným prodejcům. Proto se mějte na pozoru a koupi pečlivě zvažte, udělejte si průzkum a nakupujte jen v ověřených e-shopech (s certifikátem kvality např. od Heureky).